[Skip to Content]
Countries

Find local office

Visit local website

Endüstri

Hempel’in endüstri boyaları; enerji santralleri, altyapı, kimyasal tesisler ve pek çok farklı endüstri alanı da dahil olmak üzere kullanılmaktadır.

Hempel, uzun yıllardır denizcilik alanında sahip olduğu tecrübesiyle, her tip çelik yapı için korozyon önleyici kaplamalar sunuyor. Her türlü agresif ortamda boyalarımız kanıtlanmış, uzun ömürlü koruma özelliği gösteren, sistemler sunuyor. En son teknolojiye ile üretilen boyalarımız hem alkalin hem de asitli çevrelerde kullanılır ve her türlü agresif ortamda kanıtlanmış korozyon koruması sağlar.

Endüstriniz ve projeleriniz için standart renk tonunda (RAL, NCS ve BS dahil) doğru ürünleri, küçük hizmetler de dahil olmak üzere sadece birkaç gün içinde tedarik ediyoruz. Ürünleriyle tüm dünyaya hitap eden Hempel, bu gücüyle küresel özellikleri karşılar ve ürün çeşitlerine her nerede olursanız olun ulaşabilirsiniz.

Boya endüstrisindeki ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen web sitemizi ziyaret ediniz.

İleri yangına karşı korumanın sırrını açığa çıkarın

Olağanüstü düşük yükleme değerleri ile maliyetleri düşürün

Hempafire Pro 315 verimliliğinizi nasıl artırabilir? Bir sonraki projeniz için bir özellik edinin ve ne kadar tasarruf edebileceğinizi öğrenin. Devamını okuyun

+/-
 1. Petrol ve Gaz

  OG_sub

  Hempel hem yukarı pazarlar (upstream) hem aşağı pazarlar (downstream) petrol ve gaz sektörleri için dünyanın önde gelen yüksek-performans boya üreticisi ve tedarikçisidir. Dünyanın en zorlu koşullarında bile yüksek korozyon karşıtı koruma sağlamalarıyla bilinen boyalarımızın yanı sıra; kapsamlı kaplama ve uygulama önerileri sunuyoruz.

 2. Enerji Üretimi

  Power_sub

  Geniş ürün gamımız ve küresel varlığımız, sıkı bir şekilde kontrol edilen nükleer enerji endüstrisinden inovatif rüzgâr enerjisi projelerine kadar, enerji sektörünün her alanında büyük çeşitlilik gösteren ihtiyaçlara cevap vermemizi mümkün kılmaktadır. 

 3. Rüzgâr Enerjisi

  Wind_sub

  1980’den beri rüzgâr enerjisi sektörüne boya tedarik eden bir şirket olarak, sektörün önde gelen türbin üreticileriyle offshore kulelerden, motor yuvaları (nacelle) ve pervanelere kadar her türlü rüzgâr türbini parçası için özel boyalar geliştirmek üzere birlikte çalışıyoruz.

 4. Altyapı

  Infra_sub

  Koruyucu boyalarımız dünyanın birçok yerinde milyonlarca yüzeyde, büyük ölçekli yatırımları doğanın yıpratıcı etkilerinden korumaktadır. İşimiz, köprülerden tren vagonlarına, liman makinelerinden genel yapılara kadar altyapı segmentinin tüm alanlarını kapsamaktadır.

 5. Kimyasal Tesisler

  Chem_sub

  Hempel olarak hiç bir kimyasal fabrikanın bir diğeriyle aynı olmadığının bilincindeyiz. Bu yüzden her projeye özgün bir iş olarak yaklaşıp, küresel uzman ağımızı ideal proje ekibini oluşturmak için kullanarak ve sizinle yakın çalışarak tesisinizin özel ihtiyaçlarına yönelik bir kaplama çözümü üretiyoruz.

Hempel'le iletişimde kalın

Hempel'in en son ürünleri, web seminerleri ve sektördeki sıcak gelişmeler hakkında duyuruları almak ve güncel haberleri takip etmek için lütfen kaydolunuz.

#keepintouch

İletişim

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Ürün Arama

newsletter_spring_2019

Bülteni

En son Hempel Endüstri Bültenini incelemek için indirin (İlkbahar 2019)

Yükleyin